關於部落格
  • 67

    累積人氣

  • 0

    今日人氣

    0

    追蹤人氣

Weitere Domains günstig registrieren

525全民配屋網, 525全民配屋網專家, 525全民配屋網好嗎, 525全民配屋網是真的嗎, 525全民配屋網評價, 525全民配屋網525全民配屋網, 525全民配屋網專家, 525全民配屋網好嗎, 525全民配屋網是真的嗎, 525全民配屋網評價,

Witamy na stronach Centrum ARCO

deco_01

ARCO to zintegrowany system do budowy i zarządzania wirtualnymi muzeami i wystawami.

Centrum ARCO to wyspecjalizowana jednostka zapewniająca dystrybucję systemu ARCO oraz oferująca usługi powiązane: cyfryzację obiektów dziedzictwa kulturowego, przygotowanie projektów wystaw wirtualnych, hosting wirtualnych muzeów i wiele innych.


Z kraju i ze świata: wiadomości

04.01.2011:Z niewątpliwą radością i satysfakcją informujemy, że do grona użytkowników systemu ARCO dołączyło Muzeum Techniki i Komunikacji - Zajezdnia Sztuki w Szczecinie.

27.10.2010:W ramach kolejnego już seminarium z cyklu Nowoczesne Muzea i Galerie zatytułowanego "Muzea Cyfrowe w Praktyce" (organizowanego przez CPI) udało nam się zebrać grupę prelegentów, którzy przedstawili zagadnienia z tym tematem związane w sposób bardzo szeroki i interesujący. Począwszy od spojrzenia na połączenie technologii i sztuki przedstawione przez Profesora Ryszarda Kluszczyńskiego, przez narzędzia i technologie stosowane w muzeach cyfrowych zaprezentowane przez dr. Krzysztofa Walczaka i dr. Roberta Sitnika, a skończywszy na doskonałej prezentacji praktycznego zastosowania zagadnień cyfrowych muzeów w Muzeum Rolnictwa w Szreniawie dokonanej przez Dyrektora Jana Maćkowiaka. Nie zabrakło również głosu na temat problemów prawnych zaprezentowanego przez dr. Kamila Zeidlera. Dr Wojciech Wiza prowadził całe seminarium. Oczywiście nie zapomnieliśmy o zaprezentowaniu systemu ARCO.

15.07.2010:Rozpoczynamy nowe projekty oraz rozbudowujemy system. W związku z tym serdecznie zapraszamy Państwa do wypełnienia ankiety, w której staramy się ocenić stan cyfryzacji w polskich muzeach. Będziemy bardzo zobowiązani za wypełnienie ankiety (dostępna tutaj).

16.06.2010:W trakcie VII konferencji z cyklu NOWOCZESNE MUZEA I GALERIE "SYSTEMY MULTIMEDIALNE DLA MUZEÓW I GALERII" odbywającej się w Muzeum Chopina w Warszawie dr inż. Wojciech Wiza wygłosił wykład na temat: "Nowe technologie informatyczne w multimedialnej prezentacji obiektów muzealnych". Przedstawił tam problemy zarządzania wirtualnymi muzeami z punktu widzenia kadry zarządzającej, pracowników muzeum i informatyków. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani takim wykładem, prosimy o kontakt

[Kliknij "Czytaj" aby zobaczyć więcej wiadomości]

0
以下內文出自: http://united-domains.support525全民配屋網, 525全民配屋網專家, 525全民配屋網好嗎, 525全民配屋網是真的嗎, 525全民配屋網評價,
來自: http://united-domains.support525全民配屋網, 525全民配屋網專家, 525全民配屋網好嗎, 525全民配屋網是真的嗎, 525全民配屋網評價, 525全民配屋網
相簿設定
標籤設定
相簿狀態